פרופיל חברה

חברת הכוכב מגופים נוסדה בישראל בשנת 1963 ע"י שני חרטים מר שלמה הדר ומר פנחס אברהם ששמו להם למטרה להוביל את תעשיית המגופים במדינת ישראל הצעירה.

החברה שהחלה את דרכה בבית מלאכה זעיר בחולון התפתחה וגדלה במשך השנים להיות חברה מובילה בתחומה, המשווקת את מוצריה בארץ ובחו"ל וידועה בעיקר בזכות העמידות והאמינות של מוצריה.

השימוש בטכנולוגיות חדשניות החל בעיבוד השבבי, ההרכבה, הצביעה בתנור, טכניקות הציפוי הייחודיות וציוד בדיקה מהמתקדמים בתחום, מאפשרים ללקוחות החברה ליהנות מפתרונות אמינים ומקיפים המותאמים לעמידה גם בסביבת עבודה קיצונית.

טכנולוגיית הגיפור הייחודית, בה מטמיעים את הגומי לגוף המגוף, תוך שימוש מבוקר בחום ובלחץ, מאפשרת ייצור של מגופים עמידים בעלי אורך חיים גדול מהמקובל.

חברת הכוכב הינה יצרנית מגופי הפרפר הצנטריים הגדולים ביותר המיוצרים בישראל ( עד 64" ) וברשותה מכונת הגיפור הגדולה ביותר במזרח התיכון.

מחלקת ההנדסה של החברה שוקדת על פיתוח מוצרים ומציאת פתרונות יצירתיים המתאימים גם ליישומים מאתגרים במיוחד.

המומחים שלנו הנם בעלי ניסיון וידע המאפשר מתן מענה הולם מותאם לקוח ואפליקציה.

הידע שנצבר במשך עשרות שנים מתבסס על ניסיון במאות פרויקטים ועומד לרשות הלקוחות שלנו.

כחברה יצרנית אנו שמים דגש על מקצועיות, מצוינות, עמידה בלוחות זמנים, שביעות רצון הלקוח ומחויבים לתקנים מהמחמירים בתעשייה.

כל מוצרי הכוכב מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מתי) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים מהמחמירים ביותר ( NSF, UL, FM, ISO, GOST )

מוצרי הכוכב הידועים בעמידותם ואמינותם ומשמשים במפעלי התפלה מהגדולים בעולם כמו גם בתעשייה התהליכית, בתשתיות מים ובמערכות כיבוי אש.

בין המוצרים המובילים מגופי פרפר צנטריים, מגופי טריז, מגופי דיאפרגמה ועוד.

בחברת הכוכב מגופים פועלים מתוך שאיפה לשיפור מתמיד של השירותים והמוצרים באמצעות עבודת צוות ועבודת שטח.

אנו מאמינים כי הצלחה נבנית במשך שנים על סמך הבנת צרכי הלקוחות תוך בניית יחסים מבוססי אמון ומתן פתרונות מקצועיים כוללים גם ליישומים המאתגרים ביותר.

חלומם של שני החרטים הצעירים הינו המציאות המתהווה שלנו.

חיפוש מוצר

בחר את הקריטריונים הרצויים מתחת

צור קשר